Paintball

Paintball we Wrocławiu? Czemu nie! Niedawno, na terenie Stadionu Olimpijskiego (położonego niedaleko, ZOO i Ogrodu Japońskiego), powstał teren do gry w paintball.

Fakt ten na pewno ucieszył fanów strzelania kulkami z kolorową farbą ale również wzbudził duże zainteresowanie wśród osób, które dotychczas nie miały styczności z tym sportem. Oferta gier jest bogata,

a po zakończonym  pasjonującym meczu można zrobić sobie ognisko w przygotowanym specjalnie do tego celu miejscu. Do dyspozycji graczy są trzy pola:Paintball Wrocław

Wioska - przeznaczona dla 8-16 graczy. Na jej terenie znajdują się zadaszone domki, okopy oraz drewniane przeszkody.

Dżungla - zalesiony teren, na którym znajdują się zarówno gęste zarośla jak i ścieżki umożliwiające sprawne poruszanie się po polu gry. Przewrócone drzewa, zakamuflowane domki oraz drewniane przeszkody umożliwiają przeprowadzanie ataków z ukrycia. Optymalna liczba graczy waha się od 10 do 20 graczy.

Arena Wojny - największe z pól mogące przyjąć od 10 do 30 graczy. Jest gdzie pobiegać oraz gdzie się schować przed ostrzałem. Wieżyczki ułatwiają wypatrywanie przeciwnika skradającego się w gęstej trawie.

Udało się nam spotkać z dzierżawcami tego obiektu. Są to ludzie, którzy sami aktywnie uprawiają paintball (uczestnicy różnego typu turniejów i lig). Dużym wysiłkiem uprzątnęli zaniedbany teren i przystosowali go tak, aby gra sprawiała frajdę. Nie zapomnieli oczywiście o bezpieczeństwie. Zamocowali siatki ochronne, kupili sprawdzony sprzęt (do dyspozycji graczy jest taki sam sprzęt jakim posługują się właściciele obiektu podczas swoich gier), markery są  sprawdzane za pomocą chronometru w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Paintball to ciekawa propozycja dla osób, które szukają sposobu na aktywny wypoczynek.

Dzięki uprzejmości właścicieli obiektu mogliśmy zrobić parę zdjęć pól gry, które są dostępne w galerii. Niedługo pojawią się też zdjęcia zrobione podczas gry.
Z całością oferty można zapoznać się na tej stronie: www.
wroclaw.citypaintball.pl

Skomentuj
warunki użytkowania.
Komentarze
  • Gość - Paintball

    Bardzo fajne miejsce, zachęcam wszystkim aby tam wpadli, było super.
    Jedno z moich ulubionych miejsc, ostatnio byłem również w:
    [usunięta reklama]
    i też było fajnie :) Tylko miejsce oddalone trochę od wrocka.