• Krośnice

  Kłęby pary, zapach palonego drewna, charakterystyczny głos stukotu kół - tak od samych bram wita nas Krośnicka Kolej Wąskotorowa.

 • Toledo

  Toledo - niesamowite miejsce w słonecznej Hiszpanii... Wąskie uliczki, kolorowe stragany, zabytki i niesamowite widoki - tak najszybciej można scharakteryzować to miejsce

 • Sky Tower

  "Mieć u stóp cały świat..." - obserwując Wrocław z wysokości 200 metrów można odnieść właśnie takie wrażenie. Rozświetlony Wrocław nocą robi niesamowite wrażenie.

 • Międzybrodzie Żywieckie

  Międzybrodzie jest numerem jeden wśród naszych odkryć atrakcyjnych miejsc na udany wypoczynek. Jest to niesamowite miejsce, które zapada na długo w pamięci.

 • Auschwitz

  Auschitz-Birkenau to lekcja bolesnej i wstydliwej historii dla całej ludzkości... Miejsce pamięci milionów istnień ludzkich...

Relacje ze świata

Wizualizacja śladów GPS

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy Was drodzy podróżnicy, że z dniem dzisiejszym umożliwiliśmy Wam dodawanie Waszych śladów gps do naszej bazy. Wystarczy założyć konto, zalogować się i wgrać plik .gpx lub .kml.

Jesteśmy w trakcie dopinania wszystkiego na ostatni guzik i sprawdzania poprawności funkcjonowania dodatków umożliwiających przeglądanie map. Jeśli macie jakieś uwagi to proszę podzielcie się nimi z nami poprzez formularz kontaktowy. Za wszystkie uwagi serdecznie dziękujemy.

Po wgraniu pliku Wasz ślad gps zostanie przedstawiony na GoogleMaps, będą dostępne statystyki pokonanych wysokości, dystansu oraz prędkości.

Mapa ze wszystkimi śladami GPS