• Krośnice

  Kłęby pary, zapach palonego drewna, charakterystyczny głos stukotu kół - tak od samych bram wita nas Krośnicka Kolej Wąskotorowa.

 • Toledo

  Toledo - niesamowite miejsce w słonecznej Hiszpanii... Wąskie uliczki, kolorowe stragany, zabytki i niesamowite widoki - tak najszybciej można scharakteryzować to miejsce

 • Sky Tower

  "Mieć u stóp cały świat..." - obserwując Wrocław z wysokości 200 metrów można odnieść właśnie takie wrażenie. Rozświetlony Wrocław nocą robi niesamowite wrażenie.

 • Międzybrodzie Żywieckie

  Międzybrodzie jest numerem jeden wśród naszych odkryć atrakcyjnych miejsc na udany wypoczynek. Jest to niesamowite miejsce, które zapada na długo w pamięci.

 • Auschwitz

  Auschitz-Birkenau to lekcja bolesnej i wstydliwej historii dla całej ludzkości... Miejsce pamięci milionów istnień ludzkich...

Relacje ze świata

Wizualizacja śladów GPS

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy Was drodzy podróżnicy, że z dniem dzisiejszym umożliwiliśmy Wam dodawanie Waszych śladów gps do naszej bazy. Wystarczy założyć konto, zalogować się i wgrać plik .gpx lub .kml.

Jesteśmy w trakcie dopinania wszystkiego na ostatni guzik i sprawdzania poprawności funkcjonowania dodatków umożliwiających przeglądanie map. Jeśli macie jakieś uwagi to proszę podzielcie się nimi z nami poprzez formularz kontaktowy. Za wszystkie uwagi serdecznie dziękujemy.

Po wgraniu pliku Wasz ślad gps zostanie przedstawiony na GoogleMaps, będą dostępne statystyki pokonanych wysokości, dystansu oraz prędkości.